IMENIKDOBREPOLJE 1312VPISI 359V POŠTNEM OBM. 309POŠTNA OBM. 2PONEDELJEK, 19. OKTOBER 2026
eMesto.si/Omrežje lokalne skupnosti/Imenik podjetijPonedeljek, 19. oktober 2026·SL
V ŽIVO
Vaša občina postaja digitalnaBodite zraven od prvega dne.Gradimo enoten digitalni prostor, kjer občani, obiskovalci in podjetja končno najdejo vse na enem mestu · novice, dogodke, ponudbo lokalnih podjetij in storitve občine Dobrepolje.Vaše podjetje si zasluži vrhunsko digitalno prisotnost v lastni občini. Profil, ki ga ljudje resnično najdejo.Vidnost, ki ne izgine, ko se konča sponzorirana objava. Mesto v digitalnem srcu skupnosti, kjer ste doma.Digitalne platforme d.o.o. · 040 502 520Vaša občina postaja digitalnaBodite zraven od prvega dne.Gradimo enoten digitalni prostor, kjer občani, obiskovalci in podjetja končno najdejo vse na enem mestu · novice, dogodke, ponudbo lokalnih podjetij in storitve občine Dobrepolje.Vaše podjetje si zasluži vrhunsko digitalno prisotnost v lastni občini. Profil, ki ga ljudje resnično najdejo.Vidnost, ki ne izgine, ko se konča sponzorirana objava. Mesto v digitalnem srcu skupnosti, kjer ste doma.Digitalne platforme d.o.o. · 040 502 520
Verificiran zapis · Imenik 2026

Kmetijska Dobrepolje Z.o.o. Videm 36, 1312 Videm-Dobrepolje, zadruga

Glavna dejavnost: Posredništvo pri prodaji na debelo kmetijskih surovin, živih živali, tekstilnih surovin, polizdelkov. Sedež na Videm 036, Videm, 1312 Videm - Dobrepolje. Status aktivno po AJPES.

Matična 5151783000
Davčna 77068955
SKD 46.110
Vpis 17. 2. 1975
Status
Aktivna
poslovni register
Prihodki
1.276.319 €
leto 2025
Vpis
17·02·75
51 leto v poslu
Pravna oblika
zadruga
zadr.
Naselje
Videm
1312 Videm - Dobrepolje
Občina
Dobrepolje
1312 · Videm - Dobrepolje
SKD
46.110
Posredništvo pri prodaji na deb…
SKIS
S.11002
Nacionalne zasebne nefinančne d…
O podjetju · sinopsis

Kmetijska Zadruga Dobrepolje Z.o.o. Videm 36, 1312 Videm-Dobrepolje opravlja dejavnost posredništvo pri prodaji na debelo kmetijskih surovin, živih živali, tekstilnih surovin, polizdelkov s sedežem v občini Dobrepolje. Profil je verificiran v AJPES Poslovnem registru Slovenije in dopolnjen iz 2 javnih virov ter prikazan v občinskem imeniku eMesto.

Podjetje je registrirano na naslovu Videm 036, Videm, 1312 Videm - Dobrepolje, vpis v register pa sega v 17. 2. 1975. Glavna dejavnost po klasifikaciji SKD 46.110 je posredništvo pri prodaji na debelo kmetijskih surovin, živih živali, tekstilnih surovin, polizdelkov.

Pravna oblika podjetja je zadruga (zadr.). Klasifikacija po SKIS je S.11002 - Nacionalne zasebne nefinančne družbe. Status v javnem registru je aktivno.

Glavna dejavnost: Posredništvo pri prodaji na debelo kmetijskih surovin, živih živali, tekstilnih surovin, polizdelkov · Velikost: Majhne enote

Fotografijačaka na lastnika
Foto · prostorLastnik profila lahko naloži fotografijo objekta, ekipe ali izdelka. Privzeto se prikazuje izvleček iz registriranih podatkov.
Klasifikacija
KodaKlasifikacijaOpisVir
46.110SKD · glavna dejavnostPosredništvo pri prodaji na debelo kmetijskih surovin, živih živali, tekstilnih surovin, polizdelkovAJPES
S.11002SKIS · sektorNacionalne zasebne nefinančne družbeSURS
SI-1312Poštno območjeVidem - Dobrepolje · VidemPošta Slovenije
Poslovanje in lastništvo

Po velikosti se podjetje uvršča med majhne enote.

Sprememba prihodkov · do 3 zadnja leta
Rast +9,7 %
2023–2025 · 1.163.392 € → 1.276.319 €
Zadnja letna sprememba
Rast +9,9 %
2024–2025 · 1.161.246 € → 1.276.319 €
Prihodki na zaposlenega · 2025
Ni podatka
Za izračun potrebujemo prihodke in več kot 0 zaposlenih za isto leto.
Postavka (EUR)202320242025
Celotni prihodki1.163.3921.161.2461.276.319
Celotni odhodki1.122.4821.114.3711.218.611
Kapital535.879572.437616.953
Sredstva671.626733.121755.731
Povprečna bruto plača156117001771
VlogaOseba ali družbaDelež
predsednik zadrugeVodičar Franc
ZastopnikZrnec Jožef
  • DDVzavezanec · SI77068955
  • TRRni v blokadi · 1 račun (Banka Intesa Sanpaolo d.d.)
  • Davčni dolgni davčni dolžnik
  • Registrski organOkrožno sodišče Ljubljana

Vir: AJPES (poslovni register, letna poročila, transakcijski računi) in FURS prek poslovnega registra CompanyWall Business, prebrano 18. 10. 2026. Zneski v evrih, brez centov.

Javna sredstva

Od proračunskih uporabnikov in drugih zavezancev po ZDIJZ je podjetje v obdobju januar 2015 – avgust 2026 prejelo skupaj 66.703 € od 11 plačnikov. V zadnjih 12 mesecih s podatki (september 2025 – avgust 2026) 3955 € od 5 plačnikov.

Leto20152016 · 9 mes.2017201820192020202120222023202420252026 · 8 mes.
Prejeto (EUR)7452217334017.75310.9513749882148963763428634482733
Plačnikov4666581067555
Največji plačniki · zadnjih 12 mesecev
PlačnikZnesek (EUR)Delež
OŠ FRANCETA IN TONETA KRALJA DOBREPOLJE151238,2 %
KGZS - ZAVOD LJ110027,8 %
PRIZMA Ponikve103826,3 %
ZZZS2416,1 %
Občina Dobrepoljeobčina641,6 %
Največji plačniki · januar 2015 – avgust 2026
PlačnikZnesek (EUR)Delež
ZZZS24.28536,4 %
MINISTRSTVO ZA NOTRANJE ZADEVE12.70419 %
OŠ FRANCETA IN TONETA KRALJA DOBREPOLJE970514,5 %
KGZS - ZAVOD LJ961614,4 %
Občina Dobrepoljeobčina35265,3 %
PRIZMA Ponikve34725,2 %
Eko sklad, j.s.27744,2 %
FURS4000,6 %

Vir: Komisija za preprečevanje korupcije, erar.si (CC BY 4.0), zbirka Transakcije. Prikazana so prejeta plačila, ne le subvencije. Zneski so združeni po mesecu plačila, ne po datumu računa. Podatki so naloženi za 137 mesecev.

Stik s podjetjem

Stik z Kmetijska Dobrepolje Z.o.o. Videm 36, 1312 Videm-Dobrepolje, zadruga

Sporočilo gre neposredno do lastnika profila · Odgovor v 24–48 h · Brez sledilcev, brez deljenja podatkov

05 · Vrsta povpraševanja
Odgovor v 24–48 hBrez posrednikov. Neposreden stik s podjetjem.Podatki se ne prodajajo tretjim osebam.
Register v številkah
Letni pregled · oktober 2026Vir: AJPES Poslovni register Slovenije
Matična
5151783000
enolični identifikator
Davčna
77068955
davčni identifikator
Pošta
1312
Videm - Dobrepolje
Viri
2
AJPES Poslovni register Slovenije

»Manjka kaj o vašem podjetju?

Pošljite nam podatke in jih bomo dodali. Brez obrazcev, brez prijav · samo pošljite nam popravke po e-pošti. Vaš profil dopolnimo v 24 urah.

V okolici · Dobrepolje 1312

Podjetja v istem lokalnem gospodarskem okolju.

PodjetjePravna oblikaNaseljeMat. št.PoštaStatusProfil
KKKgž Kovinska Galanterija d.o.o.d. o. o.Podgorica19325350001312AktivnoOdpri →
OPOrgana Proizvodnja, Predelava In Trgovina Z Živili d.o.o.d. o. o.Podgorica67580530001312AktivnoOdpri →
JOJviz Osnovna Šola Franceta In Toneta Kralja DobrepoljezavodVidem50899560001312AktivnoOdpri →
BPBimedia Proizvodnja, Trgovina, Storitve d.o.o.d. o. o.Cesta12276700001312AktivnoOdpri →
KIKanal Izdelava, Popravila In Vzdrževanje Vseh Vrst Kanalizacij d.o.o.d. o. o.Podpeč53182620001312AktivnoOdpri →
DPDivjačina - Predelava Mesa Meglen, Anton Meglen s.p.s. p.Kolenča vas81684150001313AktivnoOdpri →
PMPrevozništvo Miha Meglen s.p.s. p.Potiskavec33837090001313AktivnoOdpri →
Imenik na zemljevidu

Dobrepolje · vse na svojem mestu.

Podjetja, društva, dogodki, razpisi in občinske točke · vse na enem zemljevidu. Trenutni profil je označen s črno-rumenim oznako.

359 aktivnih vpisov · v živo
359 aktivnih · občinski imenik AJPES PRS · svežina dnevno
Zemljevid se nalaga …
N
500 m
Ste lastnik tega podjetja?

Postanite del digitalnega omrežja občine.

Povežite podjetje z občino, prebivalci in lokalnim okoljem.

Dopolni profilDodaj dejavnostiPoveži podjetjeObjavi ponudboAktiviraj lokalno stranSpletna stranDomenaPoštni predaliTrgovinaMobilna aplikacijaMarketplace
Pošljite povpraševanje
Zagotovimo vam pravo digitalno prisotnostDigitalne platforme d.o.o.040 502 520
Po prejemu povpraševanja vas kontaktiramo v 2 delovnih dneh. Brez vstopnih stroškov, brez vezave.